רכישה מאובטחת | 180X ALPHA GAIN

נא למלא את הפרטים מטה כדי לקבל גישה מידיית לתכנית

פרטי חיוב‫

פרטי ההזמנה

מוצר סכום ביניים
180X ALPHA CUT | תכנית אפקטיבית לירידה במשקל לגבר  × 1 97.00 
סכום ביניים 97.00 
סה"כ 97.00 
  • תשלום מאובטח בכרטיס אשראי (תקבול)

המידע שלך ישמש לצורך החיבור לאתר וכדי לנהל את המידע בחשבון שלך. כל זאת בהתאם ל מדיניות פרטיות.

לוג אימונים מקצועי לתיעוד האימונים ב29 ש"ח בלבד. מחיר חד פעמי רק בדף הרכישה!
כדי להוציא את המירב מתכנית האימונים שלך מומלץ לתעד את ההתקדמות שלך באימונים. כמה משקל, כמה חזרות וסטים עשית בכל אימון. המעקב אחרי האימונים יעזור לך להתקדם ולדעת איפה אתה נמצא בכל שלב בהתקדמות שלך. בדיוק בשביל זה הכנתי לוג פשוט ומאוד אפקטיבי שתוכל להשתמש בו בכל אימון שלך, בחדר כושר או בבית. מומלץ מאוד! הקובץ מוכן לשימוש וזמין לרכישה מיידית במחיר מצחיק של 29 ש"ח בלבד. (מחיר חד פעמי ורק בדף הזה)

100% החזר כספי מובטח (מכל סיבה) ל30 יום!

הרכישה שלך מכוסה במסגרת האחריות שלי ל 30 יום. אם מסיבה כלשהי לא תהיה מרוצה תקבל את כספך חזרה ללא שום שאלות.

180X ALPHA GAIN
תכנית עליה במשקל לגבר

כל מה שאתה צריך בשביל תכל'ס להתחיל את התהליך שיעזור לך להעלות מסת שריר רצינית ולעשות שינוי משמעותי כאן ועכשיו שישאר איתך לטווח הארוך! בהתחייבות מלאה וללא שום סיכון מצידך!

המלצות

התוצאות משתנות בהתאם לנקודת ההתחלה, היעדים והמאמץ. פעילות גופנית ותזונה נכונה נחוצות כדי להשיג ולשמור על ירידה במשקל והגדלת מסת השריר בגוף. ייתכן שהעדויות המוצגות באתר השתמשו ביותר ממוצר אחד של רזי בן (כגון, אימונים אישיים או ליווי אישי אחד על אחד) או הרחיבו את התוכנית כדי להשיג את התוצאות המקסימליות שלהם. 

תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך ולפעול לפי הוראות הבטיחות לפני תחילת כל תוכנית אימונים או שימוש בכל תוסף, תוכנית תזונה או מוצר תחליפי ארוחה, במיוחד אם יש לך מצב רפואי ייחודי או בעיה רפואית מסויימת ובפרט אם את בהריון או מניקה. התכנים באתר הם למטרות אינפורמטיביות בלבד, ואינם נועדו לאבחן מצב רפואי כלשהו, להחליף ייעוץ של איש מקצוע בתחום הבריאות, או לספק כל מכשיר רפואי, אבחון או טיפול. 

כל הזכויות שמורות לרזי בן | אדיטיב מדיה.