היפטר מהבטן והשומן העודף אחת ולתמיד עם השיטה שעזרה כבר ליותר מ237 גברים בדיוק כמוך להיכנס לכושר שיא תוך 3 חודשים בלבד!

נחשף: שיטה יחודית שתעזור לך אחת ולתמיד להגיע לגוף שתמיד רצית בצורה המהירה והבטוחה ביותר תוך כדי למידה והבנת העקרונות הנכונים (עקרונות מבוססים מדעית)

היי חבר! מה קורה?

כמה פעמים החלטת שזהו?! אתה חוזר לעניינים! חוזר לכושר, מתחיל לאכול נכון, מוריד את הכרס ואת ה"צדדים" המעצבנים ונפטר אחת ולתמיד מתחושת הכבדות והעייפות שמלווה אותך כל כך הרבה זמן?!

אולי אפילו נרשמת לחדר כושר או שלקחת מאמן אבל עדיין משהו שם לא תפס ומהר מאוד מצאת את עצמך באותו מקום? מתוסכל מזה ששום דבר לא עובד לך…

תן לי להרגיע אותך ולהגיד לך שקודם כל זאת לא אשמתך! דבר שני, הסיבה שלא הצלחת להתמיד ולהצליח להגיע למטרה היא כי לא הייתה לך את המערכת הנכונה שמתאימה לך!

תמשיך לקרוא… כי בשורות מטה אני אחשוף את הפתרון שיעזור לך אחת ולתמיד להגיע לגוף שתמיד רצית ולהוריד את השומן העיקש לתמיד! (ולהישאר חטוב לאורך כל השנה מבלי לסבול ולחסוך מעצמך את המאכלים שאתה אוהב לאכול)

האם פעם עלו לך המחשבות האלה?

🧐 אולי אין לי תקנה… כנראה ששום דבר לא יעזור לי! הרי ניסיתי כל כך הרבה פעמים לרדת במשקל, להיצמד לתפריט ולהתאמן ושום דבר לא זז.

🧐 כל התכניות שראיתי הן אותו דבר… סתם מנסים למכור לי את התכנית המושלמת כשבסוף מתברר שזאת לא התכנית שמתאימה לי…

🧐 הגוף שלי לא מגיב טוב… כנראה שחילוף החומרים שלי דפוק ולא משנה מה אני אעשה אני לעולם לא אצליח לרדת במשקל…

אתה בטוח מכיר את התחושה הזאת כשאתה חוזר הביתה עייף וסחוט מהעבודה, כשהדבר היחידי שבא לך לעשות הוא להתרסק על הספה ולראות איזו סדרה בנטפליקס.

ובטח כבר שאלת את עצמך את השאלות האלה...

❓"מה אני צריך לאכול כדי לרדת במשקל?"

❓"איזה אוכל אסור לי לאכול?"

❓"איך אני מסדר את התזונה שלי?"

❓"איזה אימונים אני צריך לעשות כדי להוריד את הבטן?"

❓"כמה פעמים אני צריך להתאמן בשבוע?"

❓"האם אני עושה את התרגילים נכון?"

אני מכיר מקרוב את התחושה הזאת! אתה אבוד ולא יודע מה לעשות ומאיפה להתחיל...

כאן בדיוק תכנית האימונים והתזונה 180X נכנסת לתמונה!

180X – תכנית מהפכנית ששמה בידיים שלך את התוכן הרלוונטי והמדוייק שיעזור לך להתחיל כבר מעכשיו את השינוי בצורה הקלה, הנכונה והבטוחה ביותר!

בלי חארטות, כדורי קסם או שיטות הזויות שלא רק שלא עובדות אלא גם משאירות אותך עם תסכול עצום עוד לפני שבכלל התחלת!

בתכנית 180X תקבל את כל מה שאתה צריך ורק את מה שאתה צריך כדי להוריד את הבטן, להתחזק, לבנות מסת שריר מסיבית (במקומות הנכונים), להעלות את רמות האנרגיה שלך לשמיים ולאהוב את הגוף שלך מחדש. כל זאת מבלי להקריב את עצמך לשעות של אימונים בחדר הכושר או לוותר על המזונות שאתה אוהב לאכול.

אבל קודם כל... מי אני בכלל?

אז נעים מאוד, אני רזי בן.

מאמן כושר, יועץ תזונה ומנטור לאורח חיים בריא ומלווה אנשים שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם כל הדרך אל המטרה שלהם. זה מה שאני עושה בשנים האחרונות. כל מה שאני עושה ביום יום שלי סובב סביב זה… במקום להתרברב ולספר לך כמה אני טוב ולחפור לך פה על איזה תוצאות הבאתי מתאמנים ולקוחות שלי במהלך השנים אספר לך את זה: גדלתי בסביבה הכי רחוקה מספורט, אימונים ואורח חיים בריא. הפעם הראשונה שנכנסתי לחדר כושר הייתה רק בגיל 24! עד אז לא היה לי מושג בכלל איך מרימים משקולת …

נולדתי בירושלים בשנת 86 למשפחה חרדית

ההורים שלי חזרו בתשובה רק שנה לפני שנולדתי והגעתי לעולם כילד הבכור במשפחה חרדית אדוקה. כילד, הדבר היחידי שדיברו איתי עליו הוא הדת וכמה חשוב להתחזק בתורה ולשמור מצוות.

הפעילות הספורטיבית היחידה שהכרתי כילד היתה משחק כדורסל או כדורגל בחצר בית הספר (תלמוד תורה ליתר דיוק – המקבילה החרדית לבית ספר) וגם הפעילות הזאת לא הייתה חביבה עליי במיוחד כילד ממושקף וחסר בטחון. אני זוכר את הפעם ההיא שקיבלתי כדור לפנים ונשברו לי המשקפיים. מאז פחדתי לשחק והעדפתי לשבת בצד. 

האמת שכילד אף פעם לא התחברתי לעולם החרדי ולעובדה שאבא שלי כפה עליי ללמוד ולהתפלל כל היום (היום כאדם בוגר אני יודע שאבא שלי רצה שאלך בדרך הנכונה שלו מהאהבה שלו אליי), אבל בגיל 14 החלטתי שאני רוצה לעזוב את העולם הזה, הרגשתי שזה לא בשבילי ובלהט הרגע תוך וויכוח סוער עם אבא שלי ארזתי תיק וברחתי מהבית…

כמעט שנה לא הייתי בבית… לא דיברתי עם ההורים שלי כי רציתי להתנתק. אני עוד זוכר את הלילות הקרים בגן סאקר בירושלים, את השינה על ספסלים, את החבורות של נערי הרחוב שהתגלגלתי איתם תקופה, עשינו קצת שטויות, פרצנו לחנויות, עישנו קצת סמים ועוד שטויות של ילדים שלא יודעים מה יהיה מחר…

"רזי, אם תמשיך ככה אתה תגיע לכלא או למוסד סגור... חבל לי עליך! תן לי לעזור לך"

אני זוכר את השיחה הזאת בבירור עם גאולה העובדת הסוציאלית שהייתה אחראית עליי… אני לא יודע איך היא יצרה איתי קשר ואני אפילו לא בטוח שהיה לי אז טלפון נייד.. בכל זאת… תחילת שנות ה2000 … מטורף איך שהזמן טס הא??

גאולה התעקשה שאגיע לפגישה. בפגישה איתי היא הסבירה לי שאני חייב לחשוב על העתיד שלי ושאני חייב לקחת את עצמי בידיים ומהר.

שבוע לאחר מכן מצאתי את עצמי בהוסטל לנוער בסיכון בירושלים… כשאני חושב על זה, המקום הזה הציל אותי והביא אותי לאן שאני היום.

FAST FORWARD לגיל 19…התגייסתי לצבא. חיל התותחנים…

רזה, חלש ומעשן סיגריות (התחלתי לעשן בגיל 12) האמת שאני לא יודע איך עברתי את הטירונות ואת המסעות… מה שכן אני זוכר זה שתמיד אהבתי לתת בראש ולעבוד קשה… כזה אני… קצת מזוכיסט כנראה😂

במידה ותהית, העברתי שירות מהנה ומגוון מאוד בחיל התתחנים.

סיימתי צבא לאחר שלוש שנים וכמו כל ישראלי אחרי צבא טסתי לעשות קצת כסף בעגלות בחו"ל…

איזו תקופה! כל כך הרבה זכרונות וחוויות מדהימות. העבודה הזמנית הזאת בעגלות התארכה לכמעט שש שנים ON אנד OFF! והאמת שזאת הייתה אחלה תקופה, אחלה כסף, המון אנשים חדשים שהכרתי, ים מקומות ומדינות שביקרתי בהן והמון טיולים קטנים בין לבין. תקופה כזאת בלי מחויבות והתחיבויות על הראש…

שתבין, באותו זמן אפילו לא הייתי מודע לכמה שאני לא חי נכון! לא אוכל נכון, לא מתאמן ומרגיש עייף ברוב הזמן… אפילו לא עבר לי בראש שאני צריך לעשות משהו עם זה… זאת אומרת חייתי כמו קינג, עשיתי אחלה כסף, יצאתי, טיילתי וביליתי אבל מבחינה בריאותית הייתי רחוק מאוד מאיפה שאני כיום!

המודעות שלי לעצמי, לבריאות שלי ולצורה הלא בריאה שחייתי הייתה ברצפה. היא לא הייתה קיימת. אני זוכר שבזמנו לא הבנתי אנשים שמתאמנים או אוכלים בריא. זה היה נראה לי מוזר מאוד.

בגיל 24, באחת החופשות שלי בארץ קבעתי ללכת לים בתל אביב עם אחי הקטן.

אחי היה אז בן 22, רווק תל אביבי שיודע להנות מהחיים. יוצא, מבלה ורובץ שעות בים.
לא ראיתי אותו שנה בערך בגלל העבודה שלי בחו"ל למעט שיחות סקייפ שהיינו עושים מידי פעם (אשכרה לא היה אז ווטסאפ!)

אבל הייתי בהלם כשראיתי את אחי! מה זה?!? איזה גוף!

אחי הקטן תמיד היה חטוב, הוא מאלה שהתברכו בגנים טובים והוא החתיך במשפחה, תמיד היה כזה, אבל באותו יום כשראיתי אותו לא האמנתי. אני ממש זוכר את היום הזה. שיער מחומצן מהשמש, עור שזוף בהגזמה, גוף שרירי וחטוב, קוביות בולטות בבטן וידיים שריריות מלאות ורידים. נראה כאילו יצא מקטלוג!

נדהמתי! משהו שם זז אצלי בפנים. 

אולי זה נשמע קצת רע כי עדיין הוא אחי וזה מוזר לקנא באח (ככה לפחות הרגיש לי אז) אבל וואלה קינאתי בו. פאקינג קינאתי בו! אני זוכר אותנו הולכים על החוף כשאני קולט את המבטים מסביבנו, גברים ונשים יחד. מסוג המבטים האלה כשמישהו עם הופעה מרשימה עובר בסביבה…

הוא סיפר לי שהוא נכנס ממש חזק לאימונים, אוכל הרבה, ישן טוב וממש משקיע בזה. וכמו כל שיחה בין אחים וגברים הוא סיפר לי כמה הוא "מעמיס" 😂…

שם באותו רגע אני זוכר שאמרתי לעצמי שבא לי להיראות ככה! בא לי להיות שרירי וחטוב, בא לי להרגיש נחשק, בא לי להיות בריא, בא לי להיות חזק ולהיראות טוב! בדיוק כמו אחי או אפילו יותר…

אחי הפיל עליי פצצה. מבלי שהוא אפילו קלט את זה! הוא היה הטריגר שלי לתחילת השינוי שלי… שם באותו יום קיבלתי את ההחלטה שאני לוקח את עצמי בידיים!

באותו יום נכנסתי ליוטיוב, חיפשתי תכנית אימונים, תרגילים, מה אוכלים …

הסיפור הרגיל שגם אתה בטח מכיר מאחת הפעמים שהחלטת לעשות שינוי ופשוט התחלת לחפש מידע שיעזור לך להניע את הגלגלים… 

הטעויות הגדולות שעשיתי (טעויות שאתה לא תעשה!)

כמה טעויות עשיתי אז! כמה דברים שאני יודע היום לא ידעתי אז ואם רק הייתי יודע הייתי מונע מעצמי את כל הטעויות שעשיתי. טעויות שעלו לי ביוקר!

הרי כמה מסובך זה כבר יכול להיות? יש הכל ביוטיוב, כל מה שאני צריך לעשות זה להיכנס ולראות כמה סרטונים והופ אני בעניינים!

יום למחרת נרשמתי לחדר כושר. זאת הייתה הפעם הראשונה בחיים שנכנסתי לחדר כושר והפעם הראשונה שעשיתי מנוי…

עד אותו רגע מנוי לחדר כושר היה אצלי בראש כמו משהו לא הגיוני… כאילו למה לי לשלם בשביל מקום שאני צריך להזיע בו או לדחוף משקלים? ככה ראיתי את זה אז…

אז כמה מסובך זה כבר יכול להיות?

אז זהו שזה תלוי… יש הבדל גדול בין להתחיל להתאמן כי ראית כמה סרטונים ביוטיוב לבין להתחיל להתאמן בצורה נכונה ובטוחה כשיש לך הבנה של תבניות תנועה, עקרונות אימון נכונים וידע (ידע שווה כוח) מדוייק שיגרמו לך לעשות את השינוי שאתה רוצה בצורה נכונה, טובה ובטוחה!

באותן שנים רציתי תוצאות מהירות! נכנסתי לזה בכל הכוח וחשבתי שאוכל להעלות 5 ק"ג של שריר תוך כמה חודשים (רחוק מאוד מלהיות ריאלי לבן אדם הרגיל אלא אם כן תתחיל להזריק לעצמך סטרואידים).

לא הבנתי אז שכדי להעלות מסת שריר, להתחזק ולהוריד שומן במקומות הנכונים צריך לעבוד מסודר ועם תכנית מסודרת ומוגדרת על מנת להגיע לתוצאות. חשבתי שאני יודע הכי טוב! אני פשוט אתחיל לעשות הרבה סקוואטים ודדליפטים ולדחוף משקלים ויהיה בסדר.

טעיתי! טעיתי בגדול ולא הייתי מוכן להודות שטעיתי.

הטעויות שלי הובילו אותי ללופים אינסופיים של ירידה ועלייה במשקל, פציעות בברכיים ובגב וכאבים כרוניים במפרקים שונים בגוף. במשך השנים הבאות התאמנתי ואפילו התאמנתי באופן קבוע אבל לא באמת הגעתי לתוצאות טובות.

180X – תכנית מהפכנית ששמה בידיים שלך את התוכן הרלוונטי והמדוייק שיעזור לך להתחיל כבר מעכשיו את השינוי בצורה הקלה, הנכונה והבטוחה ביותר!

בלי חארטות, כדורי קסם או שיטות הזויות שלא רק שלא עובדות אלא גם משאירות אותך עם תסכול עצום עוד לפני שבכלל התחלת!

בתכנית 180X תקבל את כל מה שאתה צריך ורק את מה שאתה צריך כדי להוריד את הבטן, להתחזק, לבנות מסת שריר מסיבית (במקומות הנכונים), להעלות את רמות האנרגיה שלך לשמיים ולאהוב את הגוף שלך מחדש. כל זאת מבלי להקריב את עצמך לשעות של אימונים בחדר הכושר או לוותר על המזונות שאתה אוהב לאכול.

אם רק הייתי יודע אז את מה שאני יודע היום!

מה שאני יודע היום הביא אותי למקום שבו אני לא מרעיב את עצמי מצד אחד וגם לא מעמיס על עצמי כמויות לא הגיוניות של אוכל שגורמות לי להעלות משקל במקומות הלא נכונים!

מה שאני יודע היום (מה שלמדתי על הבשר שלי במשך השנים האחרונות) עזר ועוזר לי להתקדם באימונים, להמשיך להתחזק ולראות תוצאות מדהימות מבלי להתאמץ או להרגיש מתוסכל כל הזמן.

מעבר לזה, מה שאני יודע היום אני מיישם על לקוחות ומתאמנים שלי. 

מתאמנים שלי שמבינים את הפואנטה ונצמדים למה שאני אומר מצליחים להגיע לתוצאות ולמטרות שלהם ללא מאמץ!

ברגע שגיליתי שיש דרך פשוטה שאני יכול להמשיך איתה לטווח הארוך, הכל נהיה פשוט יותר! אני אוכל את מה שאני אוהב, ממשיך להתחזק ולהעלות מסת שריר ונמצא כרגע בכושר הכי טוב שהייתי בו בחיים!

זה בדיוק מה שאני הולך לגלות לך... איך בדרך הפשוטה ביותר תוכל להגיע לגוף שתמיד רצית!

בדיוק כמו שהתכנית שלי עזרה למאות מתאמנים ולקוחות שלי היא תעזור גם לך לעשות את זה אחת ולתמיד בצורה הנכונה!

בעזרת התכנית שלי 180X – תוכל סוף סוף להגיע לגוף שתמיד רצית בצורה נכונה ומבלי לעשות את הטעויות שאני עשיתי! תכנית מהפכנית ששמה בידיים שלך את התוכן הרלוונטי והמדוייק שיעזור לך להתחיל כבר מעכשיו את השינוי בצורה הקלה, הנכונה והבטוחה ביותר!

בלי חארטות, כדורי קסם או שיטות הזויות שלא רק שלא עובדות אלא גם משאירות אותך עם תסכול עצום עוד לפני שבכלל התחלת! 

בתכנית 180X תקבל את כל מה שאתה צריך ורק את מה שאתה צריך כדי להוריד את הבטן, להתחזק, לבנות מסת שריר מסיבית (במקומות הנכונים), להעלות את רמות האנרגיה שלך לשמיים ולאהוב את הגוף שלך מחדש. 

כל זאת בלי להקריב את עצמך לשעות של אימונים בחדר הכושר או לוותר על המזונות שאתה אוהב לאכול.

הנה מה שאגלה לך בתכנית שלי ב90 הימים הבאים:

✅ מה אתה צריך לאכול וכמה? 

✅ גישה למחשבון פשוט שיגלה לך בדיוק כמה אתה צריך לאכול (קלוריות, חלבון ופיזור המנות ביום יום שלך)

✅ שיטה עתיקה שנשכחה מזמן תעזור לך להקפיץ את האנרגיה שלך לשמיים!

✅ מה הן הטעויות שאתה עושה כרגע שמונעות ממך לרדת במשקל ואיך לפתור אותן בצורה פשוטה ביותר?

שיטה פשוטה וקלה להטמעת הרגלים נכונים שיעזרו לך להתקדם אל המטרה שלך!

איך תוכל להרכיב בעצמך תפריט טעים (בקלות!) שיעזור לך לרדת במשקל ועדיין לאכול את מה שאתה אוהב!

איך דברים קטנים שאתה עושה כל יום (שנראים לא רלוונטיים) עוצרים לך את הירידה במשקל? וטריק פשוט מאוד שיעזור לך לפתור את זה אחת ולתמיד!

✅ תלמד למה הפתרון לירידה במשקל הוא לא אירובי! תשכח מריצות ארוכות והזעות מיותרות!

איך למקסם כל אימון שלך ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל אימון! כל פעם!

איך לרדת במשקל בצורה איכותית ולבנות מסת שריר איכותית תוך כדי התהליך בצורה קלה ופשוטה

תכנית אימונים פשוטה ואפקטיבית ביותר לבית או לחדר הכושר עם הסבר מפורט על כל תרגיל + סרטונים – תכנית אימונים למתחילים ולמתקדמים!

גישה ישירה לספריית סרטוני תרגילים (70+ סרטונים) שיכסו לך כל אימון אפשרי שתרצה לבצע!

בונוסים:

 • ספרון תרגילים ותנועות – פירוט של תנועות ואילו שרירים עובדים – שווי 97 ש"ח
 • גישה לחודש חינם במועדון התזונה של מירי חדד – שווי 97 ש"ח
 • ספרון עם 15 מתכונים סופר פשוטים להכנה מהירה – שווי 37 ש"ח
 • חודש חינם לתכנית הליווי האישית 180X VIP – שווי 457 ש"ח
 • שיחת ייעוץ חד פעמית עם רזי בן מייסד השיטה – שווי 197 ש"ח
 • תכנית אימונים מיוחדת לבטן – 180X SUPER ABS – שווי 147 ש"ח
 • כניסה לקבוצת טלגרם סגורה שבה אני עונה לשאלות – שווי 257 ש"ח

שווי המתנות והבונוסים שתקבל: 1289 ש"ח

ואפילו עוד לא דיברתי על התכנית עצמה! לקוחות שלי שלחו לי אינספור הודעות עד כמה שהם לא מאמינים שאני נותן דבר כזה במחיר כל כך נמוך!

עוד שניה אגיע למחיר התכנית אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך: אתה לא הולך לשלם שום סכום שמתקרב ל 1000 ש"ח, אפילו לא קרוב ל500 ש"ח! אתה הולך לקבל את כל הטוב הזה שציינתי למעלה בהרבה הרבה הרבה פחות.

כמה פחות? אפילו פחות ממה שאני לוקח לאימון אישי!

כשבניתי את התכנית, היה חשוב לי שאוכל לתת גישה מיידית לכל מי שבאמת רוצה לעשות שינוי מבלי שהכסף יהווה בעיה.

אתה הולך לקבל את הכלים הפשוטים והסופר אפקטיביים האלה בתכנית שלי – 180X 

תכנית סופר פשוטה שתעזור לך להתחיל מהנקודה שלך כרגע (לא משנה באיזו נקודה אתה נמצא כרגע) ולקחת את הגוף שלך והבריאות שלך למקום הטוב ביותר שאי פעם יכולת לדמיין! 

אז בוא נראה קצת יותר בפירוט מה אתה הולך לקבל מהתכנית שלי...

✅ מה אתה צריך לאכול וכמה?

בצורה מאוד פשוטה אעשה לך סדר בכל מה שקשור לאוכל. אעשה לך סדר בכמויות ובמספרים כך שבצורה מאוד פשוטה תבין אחת ולתמיד מה וכמה לאכול כדי שתוכל לרדת במשקל בצורה נכונה וסופר אפקטיבית החל מהארוחה הבאה שלך!

✅ גישה למחשבון פשוט שיגלה לך בדיוק כמה אתה צריך לאכול

מחשבון מיוחד שפיתחתי שתוכל להיעזר בו על ידי הזנת הנתונים שלך ולקבל דוח מפורט של מספרים שיעזרו לך לרדת במשקל (קלוריות ואבות המזון שאותם תשלב בתזונה שלך)

✅ שיטה מוכחת מדעית ופשוטה ביותר שתיקח את האנרגיה שלך לשמיים!

איך שיטה סופר פשוטה ליישום תעזור לך לקחת את האנרגיה שלך לשמיים ולהשאיר את העייפות הכרונית מאחור. אחת ולתמיד. (תוכל להרגיש בהבדל כבר ב72 שעות הקרובות!)

✅ מה הן הטעויות שאתה עושה כרגע שמונעות ממך לרדת במשקל ואיך לפתור אותן בצורה פשוטה ביותר?

ישנן טעויות קריטיות שאתה כרגע עושה שמונעות ממך לרדת במשקל ויותר מזה פוגעות בך ובבריאות שלך באופן קריטי! אחשוף בפניך את הטעויות האלה ובצורה פשוטה ביותר אסביר לך איך ניתן לפתור אותן בצורה הפשוטה והאפקטיבית ביותר!

✅ שיטה פשוטה וקלה להטמעת הרגלים נכונים שיעזרו לך להתקדם אל המטרה שלך

איך תוכל סוף סוף להטמיע את ההרגלים הדרושים לך להצלחה בצורה פשוטה וכמעט ללא מאמץ בארבעה צעדים קטנים שימנעו ממך להחזיק בהרגלים החדשים ולא לחזור אחורה לעולם!

✅ איך תוכל להרכיב בעצמך תפריט טעים (בקלות!) שיעזור לך לרדת במשקל ועדיין לאכול את מה שאתה אוהב!

במקום לשלם לתזונאית 500 ש"ח על תפריט תוכל להרכיב בעצמך את התפריט שתרצה. עם המזונות שאתה גם ככה אוהב לאכול! אני יודע שזה נשמע הזוי אבל זה לגמרי אפשרי ואני הולך ללמד אותך איך לעשות את זה. (זה אולי ידרוש ממך קצת מאמץ אבל אתה תודה לי אחרי זה לכל החיים!)

✅ איך דברים קטנים שאתה עושה כל יום (שנראים לא רלוונטיים) עוצרים לך את הירידה במשקל?

ישנם דברים שמחבלים לך בתהליך הירידה במשקל. דברים ופעולות שאתה עושה כל יום ואתה אפילו לא מודע אליהם! בעזרת שיטה פשוטה ביותר אראה לך איך להיות מודע אליהם ואיך לנטרל אותם כדי שתוכל להתקדם ולהגיע לגוף שתמיד רצית בדרך המהירה והבטוחה ביותר.

✅ למה הפתרון לירידה במשקל הוא לא אירובי! תשכח מריצות ארוכות והזעות מיותרות!

תשכח מאירובי! הרי גם ככה למי יש זמן לבזבז על ריצות ארוכות? הפתרון שלך לירידה במשקל הוא לא אירובי! מה כן? אלמד אותך מה הן הדרכים הטובות והיעילות יותר כדי לרדת במשקל. מעין קיצור דרך שיחסוך לך ים של זמן ומאמץ (וגם כמה טיפות זיעה😉)

✅ איך למקסם כל אימון שלך ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל אימון! כל פעם!

רוב המתאמנים לא מגיעים לגירוי המקסימלי באימונים שלהם. כשאין גירוי טוב אין תוצאות טובות! אני מסביר בתכנית שלי איך בדיוק לעשות את זה ואיך להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל אימון. האימונים שלך לא יראו אותו דבר אחרי שתטמיע את השינויים האלה. בהתחייבות!

✅ איך לרדת במשקל בצורה איכותית ולבנות מסת שריר איכותית תוך כדי התהליך בצורה קלה ופשוטה

ירידה במשקל לא צריכה להיות דבר מסובך. האמת היא שזה הרבה יותר פשוט ממה שאנשים חושבים. בתכנית שלי אגלה לך איך תוכל לעשות את זה בצורה הפשוטה, המהירה והנכונה ביותר בשבילך!

✅ תכנית אימונים מיוחדת לבית או לחדר הכושר עם הסבר מפורט על כל תרגיל + סרטונים

בשונה ממה שאולי אתה חושב, תכנית אימונים לירידה במשקל לא צריכה להיות מייגעת ולבזבז לך ים של זמן מהיום שלך. תכנית האימונים ב180X מותאמת לשגרה של אנשים עסוקים כך שהיא תתאים בדיוק לך! בין אם יש לך גישה לחדר כושר או בין אם לא בתכנית שלי תמצא תכנית אימונים שתוכל להתחיל כבר היום. תכנית אימונים למתחילים ותכנית למתקדמים. ליתר דיוק, תמצא 3 תכניות אימונים - 1 לבית ו 2 לחדר כושר לפי רמות קושי. הכל מגיע בצורה מסודרת ונוחה + סרטונים עם הסבר מדוייק של כל תרגיל.

✅ גישה ישירה לספריית סרטוני תרגילים (80+ סרטונים) שיכסו לך כל אימון אפשרי שתרצה לבצע!

בשנתיים האחרונות העליתי לערוץ היוטיוב שלי יותר מ80 סרטוני הסבר לתרגילים שונים. תרגילים עם משקל גוף, גומיות התנגדות וגם תרגילים לחדר הכושר. רוב הסרטונים לא פומביים, זאת אומרת שרק למי שיש את הלינק הישיר לסרטון יוכל לצפות בו. לראשונה ובמיוחד למי שרוכש את התכנית כל הסרטונים מגיעים בטבלה מסודרת עם לינק ישיר לכל תרגיל.

ורגע... יש עוד! מעבר לכל מה שראית למעלה... כל אלה כאן למטה שלך לגמרי בחינם! במתנה ממני!

🎁 PDF - תרגילים ותנועות

כשאנחנו מבינים אלו שרירים אחראים על ביצוע תנועות שונות קל יותר להבין את ההגיון שבתרגילים שאנחנו מבצעים. ידע זה כוח והכוח הזה יעזור לך להבין את התנועות טוב יותר ולהתאמן בצורה אפקטיבית הרבה יותר. +50 דפים עם הסבר מלא כולל איורים שיעזרו לך לקחת את האימון שלך לרמה אחרת לגמרי.

🎁 חודש חינם במועדון של מירי

מירי חדד - תזונאית קלינית עם מעל ל10 שנות ניסיון ועבודה עם אלפי לקוחות, נותנת ערך מטורף במועדון הדיגיטלי שלה.
עשרות הרצאות מרתקות בתחום התזונה עם ידע בשווי מצטבר של אלפי שקלים. ברכישת התוכנית שלי תקבל חודש שלם עם גישה מלאה לכל התכנים במתנה (עלות חודשית 97 ש"ח).
זהו שיתוף פעולה עם מירי חדד על מנת לתת לך כמי שמחויב לשינוי את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר שיעזור לך לעשות את השינוי בדרך הטובה ביותר!

🎁 QUICK FIX ספר מתכונים

לאכול נכון לא אומר שאתה צריך לבזבז שעות על הכנת אוכל. 15 מתכונים סופר פשוטים שיסדרו אותך ויסגרו לך פינה לתזונה נכונה וטובה שתתמוך בתהליך שלך.
תמצא בספרון מתכונים מדהימים ופשוטים מאוד להכנה. גם אם אף פעם לא בישלת שום דבר בחיים שלך.

🎁 חודש חינם לתכנית הליווי האישית 180X VIP

שירות הפרימיום שלי שבו אני מלווה כל לקוח בצורה אישית עם מעקב מדוקדק, תפריט מדויק, שיחות מעקב, בדיקת התקדמות שבועית וזמינות תמידית 24/7. הליווי שלי נמשך שישה חודשים. יש לך ממני חודש שלם במתנה - זאת אומרת שמעבר לשישה חודשים תקבל ממני עוד חודש בלי להוסיף שקל!

🎁 שיחת ייעוץ חד פעמית

כבר שמעתי הכל! שמעתי את כל הבעיות והטעויות שאנשים עושים עם האימונים והתזונה שלהם. יצא לי לפתור בעיות שאנשים התמודדו איתן בשיחה אחת קצרה. שיחה אחת שחסכה חודשים של תסכול. המחויבות שלי היא לעזור לכל מי שרציני ורוצה לעשות שינוי משמעותי בחיים שלו. ברכישת התכנית שלי תקבל שיחת ייעוץ לגמרי במתנה שתעשה לך סדר בעניינים!

🎁 180X SUPER ABS

קוביות בבטן הן תוצאה ישירה של אחוז שומן נמוך ועבודה נכונה תזונתית (מה שתלמד בכל מקרה במדריך שלי), אבל עדיין חשוב לחזק את שרירי הליבה והבטן. החדשות הטובות הן שאתה בטוח לא צריך לשרוף שעות בשביל זה! תכנית הבטן המיוחדת שהכנתי לך תעזור לך לחזק את הבטן בצורה שלא הכרת ובמינימום זמן ומאמץ (טוב.. אולי קצת מאמץ 😉)

🎁 קבוצת טלגרם סגורה

קבוצה סגורה לרוכשי התכנית בלבד. בקבוצה אעלה תכנים שיעזרו לך למקסם את התוצאות מהאימונים ומהתכנית התזונתית. בנוסף, בכל יום חמישי אענה על שאלות. אני שם תמיד כדי לעזור ולדחוף! (שווי הקבוצה - 257 ש"ח נגזר מהזמן שאותו אני משקיע כדי לענות על כל שאלה ולהתייחס לכולם).

עכשיו, תן לי לשאול אותך משהו…

במידה והיית מקבל אפילו 50% מהתוצאות שהבטחתי לך למעלה… האם היית מוכן לשלם את הסכום הזה?

בוא נגיד שהצלחת סוף סוף להיפטר מהבטן? או מהשומן המציק בצדדים? או שאולי הצלחת סוף סוף לדבוק בתכנית אימונים שאתה אוהב? תכנית אימונים שמביאה אותך לתוצאות?

במידה והייתי בא אליך ואומר לך "תקשיב, תן לי 1000 שקל ואני מבטיח לך שבמידה ותעקוב אחרי מה שאני אומר לך תוכל סוף סוף לרדת במשקל ולהשאיר את המשקל הזה מאחוריך לתמיד!!!" 

האם היית מוכן לשלם לי את ה1000 שקל האלה??!

ובמידה והייתי אומר לך "תקשיב, אם זה לא יעבוד לך אני לוקח את כל הסיכון עליי ואני נותן לך את כל הכסף בחזרה! עד השקל האחרון!!!"

האם עכשיו היית אומר לי כן?
האם היית אומר לי "טוב, תכלס אין לי מה להפסיד כאן…"?

ברור שהיית אומר כן! מי לא היה אומר כן??!

אז חכה!.. לפני שאתה אומר כן תן לי להגיד לך משהו:

אתה ממש לא הולך לשלם לי 1000 שקל! אפילו לא קרוב לזה!

אתה אפילו לא הולך לשלם לי חצי ממה שהיית משלם ביציאה לבר השכונתי או המסעדה המקומית בערב…

אתה אפילו לא הולך לשלם חצי מזה… ואפילו לא את העלות השעתית שאני גובה בעבור אימון אישי (250 ש"ח)

מה שאתה הולך לשלם היום הוא סך הכל 97 ש"ח!

כן. כן. קראת נכון! וה97 שקלים האלה מכוסים תחת האחריות שלי! אחריות מלאה שלי ל30 יום. אם מסיבה כלשהי לא אהבת את התכנית או שלא קיבלת ממנה את התוצאות שחיפשת או כל סיבה אחרת, פשוט שלח לי מייל עם בקשה לביטול וקבל את כל הכסף שלך חזרה ללא שום שאלות מהצד שלי!

97 שקלים (תשלום חד פעמי) לשינוי המטורף שאתה הולך לעבור בשלושת החודשים הקרובים עם התכנית שלי 180X.

שלושה חודשים שבהם תוכל סוף סוף להגיע לגוף שתמיד רצית ולהניע את השינוי אצלך מבפנים, להבין מה אתה עושה ואיך לעשות את הצעדים החשובים באמת לשינוי שלך!

שתבין, התכנית שלי היא פשוטה וללא גימיקים. אין פה הבטחות שווא וקסמים או שיטות מוזרות רק כדי לתפוס את תשומת הלב שלך או כדי שתחשוב שאני מיוחד. האמת היא שהתכנית שלי כל כך אפקטיבית מהסיבה שאני נותן לך את כל המידע המתומצת והרלוונטי בשבילך. בלי רעשי רקע ובלי מידע מיותר שרק יסבך אותך. מה שתקבל בתכנית הוא אך ורק את מה שאתה צריך לדעת כדי שתוכל לרדת במשקל בצורה מהירה ובטוחה. בלי בולשיט!

בעזרת הפתרונות והשיטות שאתן לך תוכל סוף סוף להשאיר את כל התסכול מאחורה ולהגיע לגוף שתמיד רצית. נקודה!

תראה, כל החומרים שתקבל מהתכנית שלי עלו לי ביותר מחמישה חודשי עבודה! שעות ולילות של עבודה על התוכן, צילומים, עריכה, הגהה, קריאת מחקרים ועוד… ובעיקר הפרפקציוניזם שלי! רציתי שתקבל את הטוב ביותר… את כל החומר הרלוונטי והאיכותי ביותר שבסופו של דבר יעזור לך לעשות את השינוי… בלי בולשיט. אך ורק את מה שאתה צריך.

תכל'ס הייתי יכול פשוט לשים כמה סרטונים, תמונות וטקסט בתוך קובץ וורד ולתמחר את זה בכמה עשרות שקלים ולמכור את זה. אבל רציתי יותר. רציתי משהו שבאמת יעזור לך להגיע לגוף שתמיד רצית. במידה ואתה באמת רוצה להגיע לשם התכנית שלי תעזור לך. בהתחייבות!

האמת היא שבהתחלה חשבתי לתמחר את כל מה שאני מציע לך כאן בהרבה יותר. 

הרי כל העבודה הזאת… זה טירוף. השקעה של עשרות אלפי שקלים והזמן שלי בתכנית הזאת! אבל ככל שעבר הזמן תחושה פנימית הציקה לי… הרגשתי שזה לא פייר שיהיו אנשים שם שיחשבו פעמיים אם לקנות את התכנית ואולי יפספסו את ההזדמנות לעשות שינוי רק בגלל המחסום הכספי.

ואז קיבלתי החלטה! אני אמכור את התכנית בפחות מ100 שקל!

כשדיברתי עם אנשים סביבי ואמרתי להם שאני הולך לתמחר את זה בפחות מ100 שקל הם הסתכלו עליי כמו משוגעתגיד לי איבדת את זה??? למה אתה מתמחר את זה כל כך נמוך??! זה שווה הרבה יותר!

עבודה של יותר מחמישה חודשים, לילות של עבודה מול המחשב, עריכת סרטונים, כתיבה והגהה וכל זה בסכום כל כך נמוך?!

מה נסגר איתי? למה באמת אני רוצה סכום כל כך נמוך על התכנית הזאת??

מה הקאץ'??

אז תראה, אני רוצה שניה שתיכנס לראש שלי…

לאורך השנתיים האחרונות נתתי ים של מידע ועניתי לאינספור שאלות שקיבלתי ברשתות החברתיות. לא לקחתי על זה שקל ועשיתי את זה באהבה.. באיזשהו שלב זיהיתי שיש מוטיב חוזר לכל השאלות

❓ איך מתאמנים נכון?

❓ איך אוכלים נכון?

❓ איזה תנועות צריך לעשות בשביל לחזק את ה ___? (חלק שונה בגוף)

❓ איך אני יודע כמה לאכול?

❓ איך מחשבים קלוריות?

❓ איזה אימון טוב יותר לעשות?

❓ כמה פעמים צריך להתאמן בשבוע?

❓ האם יש תרגילים שאסור לעשות?

ועוד ועוד ועוד…

אז לפני כמה חודשים החלטתי שבא לי לרכז את כל המידע הזה במקום אחד. ככה שמי שבאמת רוצה לעשות שינוי ולא יודע מאיפה להתחיל יוכל פשוט לעשות את הצעד ו… פשוט להתחיל.

בהתחלה חשבתי שאכין איזו תכנית אימונים וכמה טיפים קטנים שיוכלו לעזור, אבל מהר מאוד גיליתי שמשהו חסר לי שם.. רציתי משהו מקיף יותר! רציתי לרכז כמה שיותר מידע ותוכן שיסגור פינה לכל מי שרוצה להתחיל ולעשות שינוי..

מעבודה של כמה ימים (ככה חשבתי בהתחלה 😂) מצאתי את עצמי מקדיש ימים ולילות לפרוייקט הזה. בסופו של דבר, עכשיו כשאני כותב את השורות האלה עברו קצת יותר מחמישה חודשים של עבודה מטורפת…

אם אני צריך לכמת את העבודה ולתמחר אותה לפי השעתית שאני גובה מדובר כאן על אלפי אולי עשרות אלפי שקלים…

כשסיימתי לעבוד על הכל הדבר הראשון שקפץ לי בראש זה שאני רוצה שאנשים כמוך יקבלו גישה לזה ולא יצטרכו לחשוב פעמיים. שזה יהיה נגיש לכל אחד ולכל מי שרציני בנוגע לעצמו ולבריאות שלו. 

זאת הסיבה שהחלטתי שאני נותן גישה לתכנית הזאת במחיר כל כך נמוך! כך שתוכל להתחיל את השינוי ממש עכשיו…

כבני אדם יש לנו נטיה לדחות דברים… תמיד יש את הסיבה למה לא להתחיל עכשיו ולמה לדחות את זה לאחרי החגים, לאחרי החתונה, לאחרי לאחרי לאחרי לאחרי…

בדיוק בגלל זה, עכשיו ברגע זה כשאתה קורא את השורות האלה יש לך את האופציה להשקיע בעצמך ולהתחיל את התכנית שעזרה כבר למאות אנשים לעשות את השינוי ולהוריד יותר מ 2700 טון!

אם שמת לב, אחד מהבונוסים שתקבל ממני ברכישת התכנית הוא גישה לקבוצת הטלגרם הסגורה שלי. כל מי שרוכש את התכנית נכנס לקבוצה. בקבוצה יש מקום לשאול שאלות לגבי כל דבר: כושר, אימונים ותזונה ואני עונה על הכל בכל יום חמישי. הרעיון של הקבוצה הוא ליצור קהילה של אנשים מחוייבים לשינוי אמיתי לעצמם!

בדיוק מהסיבה הזאת אני מגביל את הגישה לקבוצה ולכן המחיר לתכנית שלי לא הולך להישאר כל כך נמוך לעוד הרבה זמן!

לתת מענה ושירות לכל כך הרבה אנשים דורש ממני המון תשומת לב וזמן ולא תהיה לי ברירה אלא להעלות את המחיר לתכנית ממש בקרוב.

במידה ואהבת את מה שקראת עד לכאן ואתה רוצה לקחת צעד, לעשות שינוי אמיתי בחיים שלך ולהוריד את המשקל העודף שאתה רוצה להוריד כבר הרבה זמן אל תחשוב אפילו לשניה נוספת!

לחץ על הכפתור מטה ותעבור מיד לדף רכישה מאובטח שבו תוכל לרכוש את התכנית ולצאת לדרך חדשה ולגוף המושלם שתמיד רצית!

התכנית מגיעה בפורמט דיגיטלי נוח וזמין לגישה מיידית. מהמחשב או מהטלפון.

לאחר הרכישה התכנית תחכה לך באיזור האישי כאן באתר ותהיה זמינה עבורך ללא הגבלה בכל זמן. אגב, בשונה מתכניות אחרות, כל התוכן מותאם למובייל בצורה הטובה ביותר!

ושוב... אם עדיין לא הייתי ברור! יש לך אפס סיכון כאן!

יש לך את אחריות הברזל שלי לתכנית! 30 יום החזר כספי ללא שום שאלה מהצד שלי. לא אהבת? לא התחברת? לא הצלחת להתמיד? שלח לי אימייל והכסף חוזר אליך מיידית!

ככה שתכל'ס כל הסיכון הוא עליי. מבחינתי אפילו תשאיר אצלך את כל המידע המטורף שאתה הולך לקבל בתכנית.

תראה תכל'ס כולנו ישראלים ואני יודע כמה ישראלים מחפשים "לדפוק" את המערכת, אז יכול להיות שיש אנשים שינצלו את זה לרעה, ישלמו ואז יבטלו, אבל אני כבן אדם מאמין באנשים ומאמין שגם לישראלים יש הגינות ומי שהוריד ורכש את התכנית שלי יקבל ערך כל כך מדהים שלא רק שהוא לא יבטל אלא גם ימליץ לחברים ומשפחה שיקנו את התכנית שלי.

מעבר לזה, רוב הלקוחות שלי מגיעים מהמלצה של לקוחות מרוצים. המלצות מפה לאוזן. ככה שאני בטוח שמי שרכש את התכנית שלי כנראה ימשיך לליווי אישי איתי שבו אני מלווה כל לקוח יד ביד עם תמיכה ושירות 24/7 כל הדרך למטרה שלו!

נשמע פייר?

הרבה יותר מפייר… זה בטוח!

אז קדימה, הפתרון לשינוי שתמיד רצית נמצא ממש כאן. לחץ על הכפתור מטה ותעבור לדף רכישה מאובטח שבו תכניס פרטי אשראי (אפשר גם בביט אגב), שם ופרטים אישיים והתכנית שלי אצלך באופן מיידי!

כמו שאמרתי מקודם, התכנית שלי מוצעת לזמן מוגבל מאוד במחיר הנוכחי. מחיר מטורף לכל הדעות בהתחשב בכל מה שאתה מקבל. המחיר הזה לא הולך להישאר כל כך נמוך מהסיבה הפשוטה שאני פשוט לא יכול לעמוד במבול ההודעות והשאלות בקבוצה הסגורה ואני רוצה להיות בטוח שאוכל לענות ולתת את השירות הכי טוב לכל אחד ואחד!

אז בסופו של דבר, תחשוב על זה ככה: במחיר של פחות מארוחה במסעדה אתה מקבל את כל מה שאתה צריך בשביל שתוכל להתחיל כבר עכשיו ולהגיע לגוף שתמיד רצית!

יאללה חפרתי מספיק! 😉

מקווה שהבנת מה אני מציע ואיך התכנית שלי יכולה לעזור לך. סומך עליך שתיקח את הצעד הנכון! נתראה בקבוצה הסגורה 🙂

אה, אגב הנה שאלות נפוצות ששאלו אותי כבר המון פעמים לגבי התכנית:

שאלות נפוצות

התכנית 180X היא תכנית דיגיטלית. היא מגיעה בפורמט של קבצי PDF וסרטונים. הכל עטוף בצורה מאוד נוחה ונגישה. כמו בכן התכנית מותאמת למובייל ולמסכים קטנים. כשלוש דקות לאחר הרכישה יישלח מייל אוטומטי עם קבלה וכל חומרי התכנית.

כן. אין תשלומים חוזרים. תשלום יחיד בלבד!

ברגע כתיבת שורות אלה השתמשו בתכנית ובעקרונות שלה מאות של לקוחות ומתאמנים שלי שעבדתי איתם בצורה כזאת או אחרת בשנים האחרונות. מה שבעצם עשיתי, עטפתי את כל הניסיון שלי ואת כל הכלים הכי נוחים ופשוטים במקום אחד ובפורמט דיגיטלי להורדה מיידית. בעצם שנים של ניסיון ופרקטיקה במקום אחד לשימושך כך שתוכל ליישם את חכל כבר מעכשיו!

האמת שאתה לא יכול לדעת! הדרך היחידה שתוכל לדעת האם התכנית עובדת היא באמת לתת לה צ'אנס וליישם את מה שרשום בפנים. אני יכול להבטיח לך בלי שום צל של ספק שבמידה ותיישם את העקרונות ותעקוב אחר ההוראות שלי אתה תראה תוצאות מדהימות מהתכנית! ואל תשכח שיש לך את האחריות שלי… ככה שאין לך מה להפסיד בכל מקרה!

לקח לי המון זמן לשים את כל הידע הרלוונטי ביותר כדי שתבין את הרעיון מאחורי כל דבר! בשונה מתכניות אחרות שפשוט רשום לך מה לעשות, כאן ב 180X יש הסברים מפורטים על תכנית האימון, הרעיון של התנועות, עובדות ונקודות חשובות בנוגע לאוכל ולתזונה שלך ובעצם אץ המידע הרלוונטי שיעזור לך להבין מה אתה עושה בתכנית ולא סתם לעשות את זה כמו תוכי. זה מה שלדעתי מייחד את התכנית שלי. בסיום התכנית תצא עם כל כך הרבה ידע שיעזור לך להשאיר את התסכול והשאלות בחוץ. ידע = כוח!

זה לא יהיה פייר ואמין מבחינתי להבטיח דבר כזה כי אני לא באמת יודע אם תעשה את התכנית או שתעקוב אחר ההוראות בצורה מדוייקת. יחד עם זאת, אני מאמין שכל מי שרוכש את התכנית לוקח צעד ומתחייב לשינוי שלו ולכן אני בטוח שתראה תוצאות מיישום התכנית. הכל תלוי בך בסופו של דבר! אני כאן נותן לך את הכלים ואת הערך כדי שתוכל לתת בראש!

כן. יש תכנית אימונים ביתית ואופציה לעשות את התכנית גם בחדר כושר. הכל בפנים!

אימוני כוח. כמעט 100% מהתכנית. אימוני כוח והפעלת התנגדות כנגד השרירים יתרמו לשינוי גופני בצורה המיטבית ביותר ויעזרו לא רק לירידה במשקל אלא גם לבניית מסת שריר ולירידה איכותית במשקל. סופר חשוב!

אז ככה… אני לא חסיד גדול של תמונות לפני ואחרי. למה? יש כמה סיבות אבל אני חושב שהסיבה העיקרית היא שזה בכלל לא רלוונטי לך! הרי מה יעזור לך לראות תמונות של לפני ואחרי? אתה עובד אחרת ממישהו אחר בדיוק כפי שהוא שונה ממך. זה משהו אגב שאני אומר כל הזמן: תפסיקו להסתכל על אנשים אחרים. זה בכלל לא רלוונטי! ברגע שאנחנו משווים את עצמנו לאנשים אחרים תמיד תהיה לנו ביקורת שלא נגמרת. מה שחשוב לעשות זה להתמקד בדרך שלך ובתהליך שלך! 

אה, ויש עוד סיבה שהיא קצת מעצבנת אבל אין מה לעשות עם זה כל כך… פייסבוק. פייסבוק לא אוהבת דפים עם תמונות כאלה וחבל לי מראש לסכן את חשבון הפרסום שלי..

אגב, הנה פוסט שהעליתי בעבר באינסטגרם לגבי תמונות לפני ואחרי שמסביר קצת יותר את הנקודה שלי.

במידה ואתה מעל 18 ואתה מוכן לתת בראש ולעקוב אחר התכנית זה מעולה וזה כל מה שצריך! התכנית לא מתאימה למי שיש בעיה רפואית, למי שיש מגבלה גופנית המונעת ממנו להתאמן ולכאלה שמחפשים תוצאות מהירות וכדורי קסם.

הכי אמיתי… רציתי לתת גישה לתכנית שלי לכל מי שרוצה לעשות שינוי ולא רציתי ליצור מכשול שימנע מאנשים להתחיל תכנית בגלל המחיר ולכן החלטתי שאתן גישה (לזמן מוגבל) במחיר שיהיה בר השגה לכולם. שהמיר לא יבלבל אותך: התוכן בפנים שווה אלפי שקלים, חודשים של עבודה ולילות ארוכים ללא שינה רק כדי שתהיה לך את התכנית הטובה ביותר!

הנה שוב מה שאתה מקבל ממני היום ולזמן מוגבל בעלות מטורפת של 97 ש"ח בלבד!

 • מה אתה צריך לאכול וכמה?
 • גישה למחשבון פשוט שיגלה לך בדיוק כמה אתה צריך לאכול
 • שיטה מוכחת מדעית ופשוטה ביותר שתיקח את האנרגיה שלך לשמיים!
 • מה הן הטעויות שאתה עושה כרגע שמונעות ממך לרדת במשקל ואיך לפתור אותן בצורה פשוטה ביותר?
 • שיטה פשוטה וקלה להטמעת הרגלים נכונים שיעזרו לך להתקדם אל המטרה שלך
 • איך תוכל להרכיב בעצמך תפריט טעים (בקלות!) שיעזור לך לרדת במשקל ועדיין לאכול את מה שאתה אוהב!
 • איך דברים קטנים שאתה עושה כל יום (שנראים לא רלוונטיים) עוצרים לך את הירידה במשקל? ושיטה פשוטה מאוד שתעזור לך לפתור את זה אחת ולתמיד?
 • למה הפתרון לירידה במשקל הוא לא אירובי! תשכח מריצות ארוכות והזעות מיותרות!
 • איך למקסם כל אימון שלך ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל אימון! כל פעם!
 • איך לרדת במשקל בצורה איכותית ולבנות מסת שריר איכותית תוך כדי התהליך בצורה קלה ופשוטה
 • תכנית אימונים פשוטה ואפקטיבית ביותר לירידה איכותית במשקל במינימום זמן!
 • תכנית אימונים לבית או לחדר הכושר עם הסבר מפורט על כל תרגיל + סרטונים – תכנית אימונים למתחילים ולמתקדמים!
 • גישה ישירה לספריית סרטוני תרגילים (70+ סרטונים) שיכסו לך כל אימון אפשרי שתרצה לבצע!

ואת כל זה לגמרי בחינם:

 • ספרון תרגילים ותנועות – פירוט של תנועות ואילו שרירים עובדים – שווי 97 ש"ח
 • גישה לחודש חינם במועדון התזונה של מירי חדד – שווי 97 ש"ח
 • ספרון 15 מתכונים סופר פשוטים להכנה מהירה – שווי 37 ש"ח
 • חודש חינם לתכנית הליווי האישית 180X VIP – שווי 457 ש"ח
 • שיחת ייעוץ חד פעמית עם רזי בן מייסד השיטה – שווי 197 ש"ח
 • תכנית אימונים מיוחדת לבטן – 180X SUPER ABS – שווי 147 ש"ח
 • כניסה לקבוצת טלגרם סגורת שבה אני עונה לשאלות – שווי 257 ש"ח

שווי המתנות והבונוסים בלבד: 1289 ש"ח!

התכנית עצמה, עם כל המידע המפורט, ההסברים הרלוונטיים, הטיפים והדגשים שיעזרו לך אחת ולתמיד להוריד את המשקל העודף ולעשות את זה נכון שווה בקלות כמה אלפי שקלים ועל פי מה שהמתאמנים והלקוחות שלי אומרים כנראה שאפילו יותר!