fbpx

הצעה מיוחדת לדף הזה בלבד!

קוד קופון 4724only תקף לעוד:

דקות
שניות
אם אתה רואה את ההודעה הזאת כנראה שתוקף הקופון פג. נא לנסות לשים את הקוד 4724only לפני הכנסת אמצעי התשלום. במידה ולא עובד נא לשלוח לי ווטסאפ

 ל24 שעות בלבד: קח את התכנית שלי במחיר מיוחד של 97 47 שקלים בלבד!

יש לך עכשיו הזדמנות חד פעמית לעשות סוף סוף שינוי ולהגיע לגוף שתמיד רצית!

די לתירוצים! הנה דרך פעולה פשוטה ואפקטיבית שתראה לך שלב שלב איך להגיע למטרה שלך בצורה נכונה. אני ממש לוקח אותך שם שלב שלב ומסביר מה בדיוק צריך לעשות כדי לעלות במשקל, להעלות מסת שריר או לרדת במשקל ולהתחטב.

אני מתחייב לזה ב100% שבמידה ותעקוב אחר השלבים של התכנית אתה תגיע למטרה שלך! לא הגעת? לא מרוצה? לא משנה מה הסיבה יש לך את האחריות המלאה שלי להחזר כספי מלא! כך שאין לך כאן שום סיכון.

הנה מה שיש בפנים:

✅ 180X המדריך – מדריך מפורט של מעל 100 דפים שיסביר לך איך להתחיל, מה וכמה לאכול, איך מוציאים את המקסימום מתכנית האימונים והתזונה שלך, טיפים לאימונים, טיפים לתזונה וגם חלק לא קטן על מיינדסט נכון שיעזור לך לא רק להתחיל אלא גם להישאר בדרך הנכונה ולהגיע לתוצאה ולא פחות חשוב: לשמור על התוצאות לאורך זמן.

✅ 180X תכנית אימונים – בין אם אתה מתחיל או מתקדם, בתכנית שלי תמצא הרבה יותר מתכנית אימונים. תכנית אימונים לבית או לחדר הכושר שתתאים לך לכל שלב! למעשה, תכניות האימונים בפנים יוכלו ללכת איתך קדימה ל4-6 חודשים! כל האימונים והתרגילים מגיעים עם סרטונים והסבר מפורט שלי!

✅ 180X תכנית אימונים לבטן – תכנית בטן מיוחדת שתעבוד על כל חלקי הבטן ותעזור לך לחזק ולהבליט אותם. תכנית הבטן המיוחדת שהכנתי לך תעזור לך לחזק את הבטן בצורה שלא הכרת ובמינימום זמן ומאמץ (טוב.. אולי קצת מאמץ ;))

✅ 180X ספר מתכונים – 26 מתכונים (מצולמים) סופר פשוטים וטעימים שיסדרו אותך ויסגרו לך פינה לתזונה נכונה וטובה שתתמוך בתהליך שלך. תמצא בספרון מתכונים מדהימים ופשוטים מאוד להכנה. גם אם אף פעם לא בישלת שום דבר בחיים שלך.

✅ 180X ספרון תרגילים ותנועות – כשאנחנו מבינים אלו שרירים אחראים על ביצוע תנועות שונות קל יותר להבין את ההגיון שבתרגילים שאנחנו מבצעים. ידע זה כוח והכוח הזה יעזור לך להבין את התנועות טוב יותר ולהתאמן בצורה אפקטיבית הרבה יותר. +50 דפים עם הסבר מלא כולל איורים שיעזרו לך לקחת את האימון שלך לרמה אחרת לגמרי.

האם שווה לך להוציא 47 שקלים על שינוי אמיתי?

אז מה היא המטרה שלך?

הדרך שבה אני עובד עוזרת למתאמנים (פיזית ואונליין) להגיע לתוצאות מדהימות ולהבין אחת ולתמיד איך לנטרל את כל רעשי הרקע ולעשות נטו מה שעובד! בלי חארטות!

קוד קופון 4724only תקף לעוד:

דקות
שניות
אם אתה רואה את ההודעה הזאת כנראה שתוקף הקופון פג. נא לנסות לשים את הקוד 4724only לפני הכנסת אמצעי התשלום. במידה ולא עובד נא לשלוח לי ווטסאפ

לחיצה על אחד מהכפתורים מטה (בהתאם למטרה שלך) תוביל אותך לדף הסליקה המאובטח. לא לשכוח להדביק את הקוד: 4724only לפני הזנת אמצעי התשלום. (ללחוץ על "יש לך קופון")

להעתיק את הקוד:  4724only

כמובן שלאחר הרכישה ניתן ליצור איתי קשר בכל עניין ואשמח לעזור. נתראה בפנים 🙂

התוצאות משתנות בהתאם לנקודת ההתחלה, היעדים והמאמץ. פעילות גופנית ותזונה נכונה נחוצות כדי להשיג ולשמור על ירידה במשקל והגדלת מסת השריר בגוף. ייתכן שהעדויות המוצגות באתר השתמשו ביותר ממוצר אחד של רזי בן (כגון, אימונים אישיים או ליווי אישי אחד על אחד) או הרחיבו את התוכנית כדי להשיג את התוצאות המקסימליות שלהם. 

תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך ולפעול לפי הוראות הבטיחות לפני תחילת כל תוכנית אימונים או שימוש בכל תוסף, תוכנית תזונה או מוצר תחליפי ארוחה, במיוחד אם יש לך מצב רפואי ייחודי או בעיה רפואית מסויימת ובפרט אם את בהריון או מניקה. התכנים באתר הם למטרות אינפורמטיביות בלבד, ואינם נועדו לאבחן מצב רפואי כלשהו, להחליף ייעוץ של איש מקצוע בתחום הבריאות, או לספק כל מכשיר רפואי, אבחון או טיפול. 

כל הזכויות שמורות לרזי בן | אדיטיב מדיה.